Mededelingen

 

Mededelingen week 11:

 

1) Zaterdag 26 maart “wedstrijddag”. Spreek met elkaar en met je trainer af om gezamenlijk in te lopen en wie er gaat ‘hazen’ en voor welke tijd. De deelnemers stellen het zeer op prijs als dit gebeurt.

De starttijden zijn:

8:30-10:30 uur – Wandeltochten (10, 15, 21 of 30 km)

12.45 uur - Alfa Accountants Run (5 km)

13.30 uur – Arcade jeugdloop (tot 12 jaar) (1400 m)

14.00 uur – Arcade Halve Marathon (Atletiekunie Wedstrijd + prestatieloop) (21,1 km)

14.15 uur – Akropolis Run(10 km)

 

2) De deelnemers aan het Lopersproject die de afgelopen jaren geen lid zijn geweest van Olympus’70 kunnen tegen een gereduceerd tarief voor het lopende jaar lid worden. Op elke avond zijn er loopgroepen op elk niveau. Informatie kun je bij Anneke Starrenburg krijgen VIA:

tc-wegatletiek@olympus70.nl

Informatie over Olympus ’70 kun je vinden ook op de site van Olympus ’70 vinden: www.olympus70.nl

3) Draag je T-shirt op de wedstrijddag. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

4) Op zaterdag 2 april is er een “terugkomdag” op Olympus’70 georganiseerd. Ieder die nog even wil napraten of nog een keer gezamenlijk wil trainen is welkom. We starten met de trainingen voor alle groepen om 14:00 uur.

5) Kijk op de website naar de foto’s onder andere van de pastaparty.

6) Tot slot wil ik jullie allemaal hartelijk danken voor jullie inzet en enthousiasme voor dit Lopersproject. Graag zien we jullie weer terug bij het 25e Lopersproject in 2012.

 

Veel succes op de “wedstrijddag”.

Vriendelijke groeten,

 

Marcel van Riel

 

 

Mededelingen week 9:

 

1) Op zaterdag 12 maart verzamelen we op Olympus ’70. Na afloop van de training is er een pasta maaltijd hiervoor moet je je opgeven. Kosten zijn 5 euro per persoon. Je krijgt hiervoor een maaltijd plus één consumptie. Ook partners en kinderen kunnen zich opgeven.

Aanmelden kan aan de inschrijfbalie in de hal.

Let op: Parkeren op het terrein van Olympus ’70 is zeer beperkt. Rijdt daarom niet het laantje op maar parkeer bij het zwembad, V.V. Westlandia of bij de Jeu-de-boules op de Monnikenlaan. Nog beter is kom zoveel mogelijk op de fiets.

2) Van af woensdag 23 februari worden er IEDERE WOENSDAG duurlopen georganiseerd voor de 10km en 21km groepen. Start vanaf Olympus ’70 om 19:30 uur.

3) De T-shirts zijn nog te koop voor 10 euro/stuk.

4) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

5) Denk eraan om een reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

Mededelingen week 8:

 

1) Op zaterdag 12 maart verzamelen we op Olympus ’70. Na afloop van de training is er een pasta maaltijd hiervoor moet je je opgeven. Kosten zijn 5 euro per persoon. Je krijgt hiervoor een maaltijd plus één consumptie. Ook partners en kinderen kunnen zich opgeven.

Er zijn al meer dan 30 aanmeldingen voor de pasta maaltijd.

Let op: Parkeren op het terrein van Olympus ’70 is zeer beperkt. Rijdt daarom niet het laantje op maar parkeer bij het zwembad. Nog beter is kom zoveel mogelijk op de fiets. .

2) Van af woensdag 23 februari worden er IEDERE WOENSDAG duurlopen georganiseerd voor de 10km en 21km groepen. Start vanaf Olympus ’70 om 19:30 uur.

3) De T-shirts zijn te koop voor 10euro/stuk.

4) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

5) Denk eraan om een reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

Mededelingen week 7:

 

1) Voor de liefhebbers zijn de T-shirts te koop voor 10euro/stuk.

2) Van af komende woensdag 23 februari worden er duurlopen georganiseerd voor de 10km en 21km groepen. Start vanaf Olympus ’70 om 19:30 uur.

3) Denk eraan om een reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

4) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

5) Kijk ook eens op de website daar staat veel informatie en natuurlijk veel foto’s.

6) Op zaterdag 12 maart trainen we van af Olympus ’70 op Sportpark de Hoge Bomen in Naaldwijk. met na afloop een pasta maaltijd.

7) De Pasta maaltijd op 12 maart begint na afloop van de training om 17:30 uur. Hiervoor moet men zich wel aanmelden, kosten 5 euro. Je krijgt daarvoor een pasta maaltijd plus een consumptie. Kom zoveel mogelijk op de fiets. Auto’s parkeren bij het zwembad of op het parkeerterrein van Westlandia.

 

Mededelingen week 6:

1) Komende zaterdag (12 februari) is er een carnavalsoptocht door Poeldijk. Dit kan wat oponthoud geven.

2) Denk eraan om een reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

3) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

4) De trainers zijn er niet alléén om training te geven ook voor vragen over het lopen, kleding, voedsel, drinken etc. kun je bij hen terecht.

5) Kijk ook eens op de website daar staat veel informatie en natuurlijk veel foto’s.

6) Op zaterdag 12 maart trainen we van af Olympus ’70 op Sportpark de Hoge Bomen in Naaldwijk. met na afloop om 17:30 uur een pasta maaltijd. Hiervoor moet men zich wel aanmelden, kosten 5 euro. Je krijgt daarvoor een pasta maaltijd plus een consumptie.

7) Pasta maaltijd op 12 maart na afloop van de training om 17:30 uur. Hiervoor moet men zich wel aanmelden, kosten 5 euro. Je krijgt daarvoor een pasta maaltijd plus een consumptie. Kom zoveel mogelijk op de fiets. Auto’s parkeren bij het zwembad of op het parkeerterrein van Westlandia.

 

Mededelingen week 5:

1) De Wollebrandcross en alle daar omheen georganiseerde activiteiten hebben dit jaar een totaalbedrag van € 264.000 opgebracht. Klasse!!

2) Denk eraan om een reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

3) Maak je schoenen schoon voor je naar binnen gaat.

4) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

5) De trainers zijn er niet alléén om training te geven ook voor vragen over het lopen, kleding, voedsel, drinken etc. kun je bij hen terecht.

6) Op de website van het Lopersproject staan weer vele mooie foto’s van de Wollebrandcross.

 

Mededelingen week 3:

1) Afgelopen zaterdag hebben nog ongeveer 80 mensen zich aangemeld. In totaal zitten we nu op ongeveer 485 deelnemers (wandelen +/-60; jeugd 20; 5km 131; 10km 140; halve 64 en hele +/-70).

2) Ik blijf het herhalen, denk eraan om reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

3) Als je in de modder hebt gelopen, maak dan je schoenen zo goed mogelijk schoon voor dat je naar binnen gaat, gebruik de zij-ingang (voetbal).

4) Kom zoveel mogelijk op de fiets.

5) Als je op de weg loopt, loop dan met de groep rechts, met niet meer dan twee lopers naast elkaar. En als je alleen bent, loopt dan aan de linkerkant.

6) Bij de trainers kun je waardevolle spullen inleveren maar laat waardevolle spullen zoveel mogelijk thuis.

7) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het project. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

8) De trainers zijn er niet alléén om training te geven ook voor vragen over het lopen, kleding, voedsel, drinken etc. kun je bij hen terecht.

9) Startnummers Wollebrandcross worden door ons alleen uitgedeeld op de dag zelf in de hal en alleen aan de mensen die een T-shirt van het lopersproject aan hebben.

10) Starttijden Wollebrandcross: 9:00-13:00 Hamelink Koeling wandeltochten (7,5 – 15 – 22,5 km) 13:30 uur Hamifleurs kindercross, 1,6 km voor kinderen tot 12 jaar 14:15 uur Van Den Bos Wollebrandcross 4 of 8 km

11) Kijk regelmatig op de website. Alle informatie over het Lopersproject is daar te vinden. Ook zijn op de website veel foto’s van het Lopersproject te zien.

12) Zier Running in Naaldwijk (en Den Haag) is onze kledingsponsor. Deelnemers aan het lopersproject krijgen 10% korting op het hele assortiment. Vrijdagavond 21 januari speciale koopavond voor het Lopersproject.

 

Mededelingen Week 2:

1) Afgelopen zaterdag hebben zich ongeveer 400 deelnemers (320 (2010) en 360 (2009)) ingeschreven. Duidelijk meer dan de afgelopen twee jaar.

2) Denk eraan om reflecterende hesjes te dragen als je ‘s avonds in het donker je training uitvoert.

3) Wil je informatie over fysiotherapie dan kunnen de trainers je door verwijzen of je kunt zelf contact opnemen met:Fysiotherapie Move on telefoon: 0174-630740 (telefonische bereikbaarheid tussen 8.00 tot 22.00 uur.)

4) Gebruik voor het douchen alleen de kleedkamers van de handbal, dit zijn de kleedkamers aan het eind van de lange gang achter de klapdeuren. Hier kun je ook je kleren achterlaten. Deze kleedkamers gaan op slot.

5) Als je in de modder hebt gelopen, maak dan je schoenen zo goed mogelijk schoon voor dat je naar binnen gaat. We zijn te gast en het is wel zo netjes om de kleedruimte netjes achter te laten.

6) In elke kleedruimte staat een trekker, verzoek aan de deelnemers dat de laatste gebruiker de kleedruimte aantrekt.

7) Kom zoveel mogelijk op de fiets.

8) Als je op de weg loopt, loop dan met de groep rechts, met niet meer dan twee lopers naast elkaar. En als je alleen bent, loopt dan aan de linkerkant.

9) Bij de trainers kun je waardevolle spullen inleveren. Nog beter is: laat je waardevolle spullen zoveel mogelijk thuis.

10) Draag zo veel mogelijk het T-shirt van het Lopersproject. Wij zijn blij met onze sponsors en die willen graag hun naam zoveel mogelijk zien.

11) De trainers zijn er niet alléén om training te geven ook voor vragen over het lopen, kleding, voedsel, drinken etc. kun je bij hen terecht.

12) Zier Running in Naaldwijk (en Den Haag) is onze kledingsponsor. Deelnemers aan het lopersproject krijgen 10% korting op het hele assortiment.

13) OP de website www.lopersproject.nl zijn vele leuke foto’s te zien van de eerste dag. Deze foto’s zijn gemaakt door Peter Kamermans.

 

Marcel van Riel